Google

World Wide Web anti-scam

Seitenindex umschalten Seiten: [1] 2  Thema versenden
Sehr heißes Thema (Mehr als 25 Antworten) Elena <elena92naum@mail.ru> (Gelesen: 421 mal)

Themen Beschreibung: ---> Kazan
Miro
Themenstarter Themenstarter
Scam Warners

I Love Anti-Scam

Elena <elena92naum@mail.ru>
29. August 2020 um 11:46

Хей! Хей. Как си? Приятно ми е да се запознаем. Срещнахме се на сайт за запознанства.
Много ми хареса, искам да продължа да общувам с вас.
Ще ви изпратя няколко снимки, ще чакам отговора ви.
Елена.

Spoiler für Header Mail Ru Inline:
Return-Path: <elena92naum@mail.ru>
Delivered-To: xxx
Received-SPF: pass (spfCheck: domain of _spf.mail.ru designates 94.100.177.113 as permitted sender) client-ip=94.100.177.113; envelope-from=elena92naum@mail.ru; helo=smtp53.i.mail.ru;
Authentication-Results: pmx.abv.bg; dkim=pass (1024-bit key) header.d=mail.ru header.i=@mail.ru header.b="Tpy146la"
Received: from smtp53.i.mail.ru (smtp53.i.mail.ru [94.100.177.113]) by pmx.abv.bg (Postfix) with ESMTPS id 4F2E4408DEA7 for <xxx>; Wed, 8 Jul 2020 00:52:19 +0300 (EEST)
DKIM-Signature: v=1; a=rsa-sha256; q=dns/txt; c=relaxed/relaxed; d=mail.ru; s=mail2; h=Content-Type:MIME-Version:Subject:To:Message-ID:From:Date; bh=7hbdoHal0+QEZgbztitctZGhYwEeIT6+C2cdaEmtwDA=; BowMQau77wQ2s=;
Received: by smtp53.i.mail.ru with esmtpa (envelope-from <elena92naum@mail.ru>) id 1jsvVg-0001Cx-U3 for xxx; Wed, 08 Jul 2020 00:52:18 +0300
Date: Tue, 7 Jul 2020 23:39:26 +0300
From: elena92naum@mail.ru
Message-ID: <229666985.20200707233926@mail.ru>
To: xxx
Subject: =?windows-1251?B?1eXpIQ==?=
MIME-Version: 1.0
Content-Type: multipart/mixed; boundary="----------00805911F3FAF9DE8"
Authentication-Results: smtp53.i.mail.ru; auth=pass smtp.auth=elena92naum@mail.ru smtp.mailfrom=elena92naum@mail.ru
X-7564579A: 78E4E2B564C1792B
X-77F55803: 1901ED28F854C1137A855E0F1852513E4F710BC84F7BC10266115CA0CA797A2D
X-7FA49CB5: 89D4C264860C145E
X-C8649E89: 
X-D57D3AED: 2aB4JOg4gkr2biojbHLIFaCHbdOAyajnEqRj9w==
X-Mailru-Sender: 
X-Mras: Ok
« Zuletzt geändert: 30. August 2020 um 16:15 von Webmaster » 
Grund: ru20004 
Zum Seitenanfang

IP gespeichert

Indikation
Miro
Scam Warners

I Love Anti-Scam

Re: Elena <elena92naum@mail.ru>
Antwort #1 - 29. August 2020 um 11:53

Хей! Здравейте! Благодаря Ви за писмото. Радвам се, че ми писахте. Надявам се, че в бъдеще ще имаме добри отношения.
Не знам какво да кажа в първото си писмо, защото никога досега не съм срещал през интернет. Това е нещо ново и необичайно за мен. Но ще се опитам да ви напиша добри писма. Моля, не бъдете прекалено строги към грешките ми в думите.
И така, малко за мен. Знаеш, че моето име е Елена. Роден съм на 15 май 1991 г. Аз съм на 28 години. Височината ми е 169 см. Теглото ми е 51 кг. Живея в град Казан. Казан е известен град на Русия. Чували ли сте някога за Казан?
Имам образование. Завърших колежа като фризьор. Влязох в колеж след дипломирането си и веднага след като завърших колежа, отидох да работя като фризьор. Сега работя в салон за красота. Много обичам работата си, въпреки ниската заплата.
Сега нямам мъж, напълно съм самотен и свободен за връзки. Нямам деца и никога не съм бил женен. Живея сам в апартамента си. Имам майка, която живее отделно от мен. Майка ми вече е пенсионирана. Баща ми ни напусна, когато бях малък. Никога не съм го виждал и не знам кой е той.
Искам да ми разкажеш и за теб и за живота си. Кажи ми как се казваш? Къде сте родени и в кой град живеете? Кога е рождения ти ден? Къде работиш? Имате ли семейство? Или си сам? За мен е наистина много интересно да науча всичко за твоя живот. Затова се надявам, че ще отговорите на всички мои въпроси.
Пращам ви отново моите снимки. Харесват ли ви? Ще чакам и вашите снимки в следващото писмо.
Мисля, че можем да говорим по телефона. Не знам колко струва обаждането до вашата страна. Но мисля, че не е много скъпо. Следователно, ако искате, можете да ми дадете своя номер. Ще ви се обадя и ще си поговорим. Ще се радвам да чуя гласа ти.
Ще очаквам отговора ви.
Елена.

« Zuletzt geändert: 30. August 2020 um 16:17 von Webmaster »  
Zum Seitenanfang

IP gespeichert

Miro
Scam Warners

I Love Anti-Scam

Antwort #2 - 29. August 2020 um 12:31

Хей! Здравейте! Радвам се да получа отново писмото ви. Как беше денят ти? Надявам се да си имал хубав ден.
Кажи ми, обичаш ли да четеш писмата ми? Това е важно за мен. Защото се опитвам да пиша така, че да ти е интересно да общуваш с мен. Не искам да мислите, че съм скучно момиче. За съжаление, сега мога да общувам с вас само по имейл. Наскоро счупих телефона си, така че не мога да използвам месинджъри. Но мога да ви пиша писма всеки ден в свободното си време. Надявам се това да не е проблем за вас.
Днес искам да ви кажа защо реших да се опитам да се срещна с чужденец. Тази мисъл ми дойде, след като се разочаровах от мъжете от моя град. Тук не можах да срещна сериозен мъж. Не бяха готови за сериозна връзка. Те не знаят как да обичат. Щом започнах да им говоря за бъдещето, те веднага се опитаха да спрат да общуват с мен. Разбрах, че не искам да изграждам отношения с такива мъже. Затова в първото си писмо ви писах, че се интересувам само от сериозна връзка. Бях много щастлив, когато получих отговора ви. За мен това означаваше, че и вие търсите сериозна връзка, а не игри в Интернет. Надявам се.
Кажете ми защо търсите запознанства в интернет?
Много съм доволен, че отговорихте на писмото ми. Сега мога да споделя с вас своите мисли и чувства. Надявам се да не се смеете на това, защото това е първата ми среща в интернет. Надявам се, че се интересувате толкова от нашата комуникация, колкото и аз. И ще пишем много писма един на друг. Не забравяйте да ми изпратите вашата снимка в следващото писмо.
Ще го очаквам с нетърпение.
Елена.

« Zuletzt geändert: 30. August 2020 um 16:18 von Webmaster »  
Zum Seitenanfang

IP gespeichert

Miro
Scam Warners

I Love Anti-Scam

Antwort #3 - 29. August 2020 um 12:33

Хей! Здравейте! Очаквах с нетърпение вашето писмо. Как си? Как беше денят ти?
Имах типичен ден. Сутринта се събудих и отидох на работа. Работих по цял ден. С нетърпение очаквах края на работния ден, за да мога да прочета писмото ти.
Много ми е приятно, че ти е интересно да прочетеш писмата ми и да научиш нещо ново за мен.
Искам да ми разкажете повече за вашите хобита и интереси в живота. Сега ще ви разкажа за моето. Много обичам да готвя, вероятно като много други жени. Но мога да кажа, че съм много добър в това. Имах най-добрия учител в този бизнес - това е майка ми. Обичам да експериментирам и винаги подготвям нещо ново. Ще се радвам да ви почерпя един ден с моето ястие. Сигурен съм, че ще ви хареса. Разкажи ми за любимата си храна. Какво обичаш най-много?
Харесвам спорт. Два пъти седмично имам почивни дни на работа. Тези дни ходя на фитнес. Искам да съм в добра форма и тънък. Аз също много обичам цветя. Писах ви, че майка ми живее отделно от мен. Тя живее в малка частна къща и има цветна градина. Ние отглеждаме много красиви цветя с нея. Обичам да се грижа за цветя и да ги гледам как цъфтят. Вярвам, че цветята са най-доброто нещо, което природата е създала. Ще чакам история за вашите интереси в следващото ви писмо.
Това завършва писмото ми днес. Ще чакам отговора ви утре. Можете да ме питате за всичко, което ви интересува да знаете за мен. Задайте ми всякакви въпроси, ще се радвам да им отговоря. Пращам ви отново моите снимки.
Очаквам отговора ви.
Елена.

« Zuletzt geändert: 30. August 2020 um 16:20 von Webmaster »  
Zum Seitenanfang

IP gespeichert

Miro
Scam Warners

I Love Anti-Scam

Antwort #4 - 29. August 2020 um 12:35

Хей xxx! Здравейте xxxx! Много се радвам да получа вашето писмо. Интересувам се да науча повече и повече за вас с всяко ново писмо.
Как беше денят ти? Какво е времето ви?
Днес по цял ден съм в отлично настроение. Прекарах днес с приятелите си. Прекарахме си страхотно. В началото просто се разхождахме из града. И тогава решихме да седнем в кафене. Винаги съм в отлично настроение след среща с приятели. Имаш ли много приятели? Колко често ги виждате? Как прекарвате времето си заедно? Приятелите ми и аз се договорихме да отидем на кино следващия път. Обичам да гледам романтични комедии, научна фантастика. И разбира се, като всички момичета обичам да гледам мелодрами, филми за любовта. Какви филми харесвате? Ходиш ли често на кино? Или гледате филми у дома?
Днес реших, че би било чудесно да посетите вашата страна в бъдеще. Никога не съм бил в чужбина. Рядко напусках града си и бях само в съседни градове. Но това не означава, че не обичам да пътувам. Просто нямах възможност да пътувам в чужбина. Бих искал да посетя много страни. Харесва ми да гледам пътуващи предавания по телевизията. Надявам се, че някой ден ще имам възможност да пътувам в чужбина. Пътували ли сте много? В какви страни сте били? Какви езици знаеш? Знам английски и мога да го говоря свободно. Затова спокойно мога да пътувам, като знам английски. Всяка година получавам почивка от работа. Мислех, че би било чудесно да прекарам следващата си ваканция в чужбина и да направя срещата ни да се случи. Вероятно е твърде рано да се говори за това сега. Но много бих искал да се срещна с вас. Какво мислиш за това?
Искам да отговорите подробно на въпросите ми. По този начин можем да научим повече един за друг. Искам да науча нещо ново за вас всеки ден. И ще бъде чудесно, ако ми изпратите още снимки.
Ще чакам отговора ви утре.
Елена.

« Zuletzt geändert: 30. August 2020 um 16:22 von Webmaster »  
Zum Seitenanfang

IP gespeichert

Miro
Scam Warners

I Love Anti-Scam

Antwort #5 - 29. August 2020 um 12:38

Хей XXX! Здравейте XXX! Благодаря Ви за писмото. Писмата ти винаги повдигат духа ми. Доволен съм, че се опитваш да отговориш на въпросите ми. За мен това означава, че се интересувате от мен. Както вече ви казах, това е важно за мен. Какво е настроението ти?
По-рано ви писах за това защо не мога да изградя сериозна връзка с мъже. Писах ви, че съм разочарован от тях. Днес бих искал да ви кажа точно в какво се разочаровах. На първо място, в тяхната лекомислие. Никой мъж не ме взе сериозно. Никой не искаше да създаде семейство с мен. Те нямаха житейски цели, не се стремяха към нищо. Мисля, че те просто се страхуваха от отговорност. Те също бяха мързеливи и обичаха да злоупотребяват с алкохол. Аз самият не пия и не пуша. Нямам лоши навици. Нямам нищо против мъжът ми да пие алкохол. Но не ми харесва, когато мъж пие често и в големи количества. С течение на времето такива хора губят контрол над себе си и се държат ужасно. С такива мъже не мога да изградя сериозна връзка. Мисля, че човек може да бъде щастлив и в добро настроение без алкохол. И аз съм готов да направя всичко за това. Разкажи ми за отношението ти към алкохола. Колко често пиете? Пушите ли?
Днес се запознах с най-добрия си приятел. Казва се Татяна. Познавам я от детството. Омъжена е и има дете. Тя е много щастливо омъжена. Гледам семейството им и мечтая, че някой ден ще бъда толкова щастлива, колкото и тя. Съпругът й се опитва да направи всичко, така че семейството им да е щастливо и да не се нуждае от нищо. Той работи много усилено за това. Срещнах се с Татяна и я поканих да посети майка ми. Тя щастливо се съгласи и отидохме при майка ми. Пихме чай и си поговорихме. Те са най-близките хора до мен и мога да им кажа всичко. Затова реших да им разкажа за нашата комуникация с вас. Много се радват, че срещнах човек като теб. Мама има съмнения, защото двамата с теб никога не сме се срещали. Мама не вярва в такива отношения в Интернет. Тя ме помоли да внимавам. Защото в Интернет има много измама и лъжи. Но съм сигурен, че намеренията ви са сериозни и не ме срещнахте за игри или забавление. Мога също да ви обещая, че намеренията ми са чисти. Всичко, което искам, е да намеря мъж, с когото ще бъда щастлив. Казах на мама, че няма за какво да се тревожим. Няма да ми навредите. Това е вярно?
Днес приключвам писмото си. Наистина се радвам на вашия отговор. Надявам се да ми пишете възможно най-скоро.
Елена.

« Zuletzt geändert: 30. August 2020 um 16:24 von Webmaster »  
Zum Seitenanfang

IP gespeichert

Miro
Scam Warners

I Love Anti-Scam

Antwort #6 - 29. August 2020 um 12:39

Хей Мишо! Здравейте Мишо! Щастлив съм да получа писмото ви днес. Щастлив съм, че комуникацията ни продължава. Радвам се, че се намерихме. Запознанството ни с вас е удоволствие за мен. Ти си интересен и общителен човек. Усещам как с всяка нова буква се приближаваме един към друг. Не искам комуникацията ни да спира само с писма. Мисля все повече за нашата среща. Тези мисли не ми излизат от главата. Надявам се, че скоро ще успея да си взема почивка от работа. И вече можем сериозно да обсъдим плана на нашата среща. И сега искам да мечтая, че скоро мога да бъда до теб. Сега ви пиша писмо и отново мисля за вас. Радвам се, че от милион души в интернет се намерихме. Струва ми се, че това е съдбата. Не мога да го нарека по друг начин. Сега, когато се събудя сутрин, главата ми е заета с мисли за вас. Когато отида да спя, главата ми е заета само с мисли за вас. Ти ме накара да се върна към реалността. Преди давах цялото време на работа. Но сега имам други мисли. Мисли за теб. Отдавна не съм изпитвал такива чувства към мъж. Имам чувство на доверие към вас. Ти заслужаваш доверието ми. За мен доверието е една от съществените части на една връзка. Вярвам, че без доверие е невъзможно да се изграждат силни връзки. Трябва да се доверяваме един на друг, за да изградим наистина силна и сериозна връзка. Кажи ми какво мислиш за това? Съгласен ли си с мен?
Имам един въпрос към вас. Кажи ми, молиш ли се с други момичета или само с мен? Избрах те. И пиша само на вас. Надявам се и вие да го направите.
Кажете ми какво мислите за първата ни среща? Разстоянието между нас не е проблем за мен. Мисля много за това как ще протече първата ни среща след виртуално запознанство, тъй като това е първият ми опит от запознанства в Интернет. Все още не мога да си представя първата ни среща, но не се страхувам от нея. Страхувате ли се от първата ни среща?
Ще очаквам вашето писмо утре. Напишете ми всичките си мисли. Много ми е интересно да знам какво мислите за това.
Елена.

« Zuletzt geändert: 30. August 2020 um 16:26 von Webmaster »  
Zum Seitenanfang

IP gespeichert

Miro
Scam Warners

I Love Anti-Scam

Antwort #7 - 29. August 2020 um 14:01

Хей XXX! Здравей скъпи XXX! Радвам се да получа вашето писмо. Липсвах ли ти? Много ми липсваше и мислех за теб ден и нощ. Имам толкова много мечти и фантазии, че бих искал да се превърна в реалност.
Сега такъв период в живота ми, че става обикновен и скучен. Прибирам се и потъвам в пустота. По навик включвам телевизора, за да се забавлявам по някакъв начин. Но това не ми помага. В душата ми има празнота. Искам да попълня тази празнота. Но ми липсва някой близък до мен. Искам да се втурна вкъщи след работа, за да видя отново любимия си мъж. Искам да се чувствам обгрижван и подкрепен. Искам да прекарам време с любимия си. Искам да споделя мислите си с любимия. Трудно е да задържиш всичко за себе си. Невъзможно е да покажете слабост на други хора, но само с любим човек можете да бъдете откровени. Усещането за копнеж ме изгаря отвътре. Искам да обичам и да бъда обичан. Това е естествено и просто желание. Но общуването с вас ми помага да забравя копнежа. Доставяш ми радост и удоволствие с писмата си. Общуването ни е щастие за мен. Внесохте нови цветове в моя сив и монотонен живот. И аз съм ви много благодарен за това.
Искам да знаете, че не търся богат мъж, както правят много жени сега. Не се интересувам от богатство и скъпи подаръци. Най-важното за мен е, че бъдещият ми съпруг може да осигури на нашето семейство всичко необходимо. А останалото, според мен, трябва да се направи от жената. Тя трябва да може да изхрани семейството си, трябва да чисти дрехи, да почиства къщата. Но много жени не искат да правят това. Предпочитат да имат прислужница в къщата. Но дали приготвянето на храна за семейството е лошо? Лошо ли е почистването на къщата? Сутрин да придружа мъжа ми на работа с вкусна закуска, а вечер да се срещнем с вкусна вечеря. Това е истинско семейно щастие. И аз искам това. Разбира се, разбирам, че връзката ни все още е само виртуална. Но мисля, че вече сме близо до истинска сериозна връзка. Това е само следващият етап от нашата връзка.
Днес приключвам писмото си, но продължавам да мисля за вас. Очаквам отговора ви.
Вашата Елена! 

« Zuletzt geändert: 30. August 2020 um 16:27 von Webmaster »  
Zum Seitenanfang

IP gespeichert

Miro
Scam Warners

I Love Anti-Scam

Antwort #8 - 29. August 2020 um 14:05

Хей Мишо! Здравей скъпи Мишо!
Как върви денят ти? Какво правиш? Днес съм добре. Започвам да ви пиша това писмо и разбирам, че скоро ще прочетете моите редове. Искам писмото ми да те стопли, както и писмата ти да ме стоплят. Сега в сърцето ми има само положителни емоции. Бих дал всичко, за да се събудя в прегръдките ви днес. Искам да погледна в очите ти. Искам да се събуждам всеки ден от твоята целувка. Мишо, ти промени живота ми към по-добро. Ако ме питате: какви чувства изпитвам към вас? Ще отговоря без колебание. Влюбих се в теб. Ти донесе яркото слънце в живота ми. Ти ми показа, че съм достоен да бъда щастлив. Вече не мога да си представя ден, без да се замисля за теб. Мисля, че през цялото време какво правиш, как мина денят ти. Толкова много мисли и всички са за вас. Дори колегите ми започнаха да забелязват, че съм много щастлив в работата. Харесва ми да си говоря с теб. Чувствам, че ти си човекът, когото търся през целия си живот. Не искам да бързам, но наистина искам да те видя в реалността, да говоря с теб, да вземеш ръката си и да те целуне нежно.
Отдавна не се чувствам толкова добре. Представете си какво ще се случи, когато всъщност се срещнем. Мисля, че ще полудея от щастие. Вярвам, че можеш да ми дадеш истинска мъжка топлина. Искам да ти се доверя. Надявам се че ме разбираш.
Дори не можах да си представя, че можете да намерите сериозен мъж в Интернет. Но мечтаех и вярвах в това. Вярата ми беше оправдана. Толкова съм благодарен на съдбата, че се срещнахме. Тази съдба ни събра на едно място Мисля, че тя иска да ни събере и обедини сърцата ни!
Надявам се да разберете, че не можем да пишем един друг за неопределено време. Скоро ще дойде моментът, когато ще знаем всичко за всеки друг с писма. Но без среща в живота, няма да имаме сериозна връзка. И тогава въпросът ще остане само за срещата ни лице в лице. Съгласен ли си с мен?
Наистина се радвам на вашия отговор! Не мога да правя това повече. Искам да те усетя, да те докосна. За мен това е най-страшното мъчение да знам, че те имам. Но в същото време, далеч от мен. Искам да помислите добре за това.
Искам да бъда с теб. Ще ви изпратя моите снимки. Искам да ме видите и да ме представите от моя страна.
Вашата Елена!

« Zuletzt geändert: 30. August 2020 um 16:29 von Webmaster »  
Zum Seitenanfang

IP gespeichert

Miro
Scam Warners

I Love Anti-Scam

Antwort #9 - 29. August 2020 um 14:07

Хей Мишо! Здравей, любов моя! Много се радвам да получа отговора ви. Надявам се, че не бяхте твърде изненадани от последното ми писмо. Признах чувствата си към вас и много се притесних, че ще ми отговорите. Радвам се, че разбирате моите чувства. Много съм доволен, че чувствата ни са взаимни.
Как беше денят ти? Надявам се да си имал хубав ден.
В последното си писмо, което ви писах за нашата среща. За това исках да говоря с вас. Казах на колегите си, че смятам да пътувам до вашата страна и да се срещна с вас. Посъветваха ме да се свържа с туристическа фирма. Защото пътуването с туроператор е много по-евтино и по-бързо. Много е трудно да направите документите сами. Ще отнеме много време, около три месеца. Освен това ще трябва да отида в Москва за интервю, защото това е първото ми пътуване в чужбина. Защото главният офис на посолството на вашата страна се намира само в Москва. Ако правя всичко чрез туристическа компания, няма нужда да отида там.
Колегите ме посъветваха да се свържа с една туристическа агенция, където предварително подготвиха документи за пътуване в чужбина. Искам да отида там и да разбера за всичко.
Също така днес се обадих на майка ми и разказах за плановете си за нашата среща. Казах й, че ще приготвя документите за пътуването до вас. Тя знае за нашите отношения. И тя е много щастлива за нас. Тя подкрепи идеята ми за пътуването. Тя просто ме помоли да бъда много внимателна, защото отивам в страната на приятел. Тя ще се тревожи за мен. Също така малко се притеснявам как ще вървят нещата. Надявам се да разберете, че това е много голяма и важна стъпка и за двама ни. Човек винаги има момент в живота, когато трябва да избира. Малко се притеснявам. Никога не съм бил в чужбина. Сега имам хиляди мисли в главата си. И ако дойда при теб, няма да имам никого освен теб. Но съм сигурен, че сте добър човек и че с мен всичко ще бъде наред. Това е голяма стъпка и мисля за това непрекъснато. Мислите ли, че всичко ще е наред? Ако кажете „да“, тогава аз ще дойда и ще бъдем заедно. Какво ще кажете на близките си? Говорил ли си с тях за мен? Ще се радват ли, ако сме заедно? Ще имат ли нещо против, ако дойда при вас? Какво мислиш? За мен е много важно да знам това. Трябва да знам всичко това, за да съм сигурен, че няма да ви разочаровам, когато пристигна, и можем да се наслаждаваме един на друг.
Моля ви да отговорите на всички мои въпроси. Ще чакам отговора ви утре.
Вашата Елена!

« Zuletzt geändert: 30. August 2020 um 16:30 von Webmaster »  
Zum Seitenanfang

IP gespeichert

Miro
Scam Warners

I Love Anti-Scam

Antwort #10 - 29. August 2020 um 14:10

Хей XXXXX! Здравей, любов моя! Благодаря Ви за писмото. Как беше денят ти? Какво е настроението ти?
Радвам се, че отговорихте на въпросите ми от последното писмо.
Определено ще разгледам цялата информация.
Искам отново да ви пиша за нашата среща. Тези мисли не ми излизат от главата. Всъщност трябва да използваме възможността да се срещнем. По време на срещата ни ще получим отговори на всички въпроси, които възникват в главата ни. Ще можем да се виждаме и усещаме. Мисля, че това е правилната стъпка. Тази идея завзе моя ум, душа и сърце. Очите ми са изпълнени с огън. Мисля за това ден и нощ. Сигурен съм, че това ще бъде един от най-приятните моменти в нашия живот. Но искам да разберете, че имам най-искрени и честни намерения. Не се опитвам да се преместя във вашата страна. Не се опитвам да ви използвам, за да живея с вас известно време. Ще се опитам да ви обясня защо реших да се срещна с вас. На първо място, трябва да разберете моите мисли и логиката на мисленето. Вярвам, че само взаимната любов е истинската любов. И само в този случай хората са щастливи. Съгласен ли сте с това? Рано или късно всички разбират това. Никой не може да си купи щастие, любов, искрени емоции. Мисля, че вече добре разбирате ценностите ми в живота. Затова бъдете сигурни, че основната ми цел е да ви опозная по-добре.
Искам да ви информирам за моята ваканция. Разговарях с шефа си по време на работа. Ваканцията ми ще започне съвсем скоро. Графикът на ваканциите вече е съставен и скоро ще знам точната дата на ваканцията си. Имам и добри новини. Ваканцията ми ще продължи 60 дни. Това се дължи на ремонта и монтажа на оборудването. Има големи проблеми в работата. Те ще реновират помещенията в продължение на три седмици. След това инсталацията на хардуера ще отнеме още една седмица. Не знам подробностите. Основната ваканция продължава 30 дни. Сега към тези дни ще бъдат добавени още 30 дни. Ще имам 60 дни ваканция. Разбрах, че може да не успеем да комбинираме ваканционните си дни. Но мога да дойда при вас, ако се съгласите, разбира се. Мога да живея с вас известно време. Мога да ти помогна в живота. Мога да приготвя вечеря за вас. Мога да чистя у дома. Не ми е трудно. Не искам да ви причинявам неудобства. Просто искам да облекча тревогите ви. Мисля, че би било интересно да живеем заедно като най-близки хора. Какво мислиш за това?
Ще чакам писмото ви утре.
Вашата Елена!

Spoiler:
Delivered-To:XXX
Received-SPF: pass (spfCheck: domain of _spf.mail.ru designates 94.100.177.100 as permitted sender) client-ip=94.100.177.100; envelope-from=elena92naum@mail.ru; helo=smtp40.i.mail.ru;
Authentication-Results: pmx.abv.bg; dkim=pass (1024-bit key) header.d=mail.ru header.i=@mail.ru header.b="dSEe8e00"
Received: from smtp40.i.mail.ru (smtp40.i.mail.ru [94.100.177.100]) by pmx.abv.bg (Postfix) with ESMTPS id E42F56031243 for <miroslav911@abv.bg>; Fri, 31 Jul 2020 22:01:29 +0300 (EEST)
DKIM-Signature: v=1; a=rsa-sha256; q=dns/txt; c=relaxed/relaxed; d=mail.ru; s=mail2; te; bh=+8Lh0cyC0mCpB1vKcMeWKUaUbELnjywtRbz5OfddNTk=; evuaRFckCwc68=;
Received: by smtp40.i.mail.ru with esmtpa (envelope-from <elena92naum@mail.ru>) id 1k1aHR-0001bU-Tj for XXXXXX; Fri, 31 Jul 2020 22:01:22 +0300
Date: Fri, 31 Jul 2020 21:19:44 +0300
Message-ID: <47857775.20200731211944@mail.ru>
To: =?utf-8?B?0LzQuNGA0L7RgdC70LDQsiDQnNC40YDQvg==?= <XXXXXXXX>
Subject: =?utf-8?B?0KXQtdC5INCc0LjRiNC+IQ==?=
In-Reply-To: <1428061118.831298.1596146761947@nm82.abv.bg>
References: <1206145513.831292.1596146731334@nm82.abv.bg> <1428061118.831298.1596146761947@nm82.abv.bg>
Content-Type: multipart/mixed; boundary="----------0130361C3186A2B4C"
Authentication-Results: smtp40.i.mail.ru; auth=pass smtp.auth=elena92naum@mail.ru smtp.mailfrom=elena92naum@mail.ru
X-7564579A: 646B95376F6C166E
X-77F55803: 5F2C8273B6DE523B34C5499F21B1D6CC25CB8CC1BEE8DFFBBA995EB56D340F8D
X-7FA49CB5: 
X-C8649E89: 
X-D57D3AED: 2aB4JOg4gkr2biojFzgQ1d5PoxwWnHJKBZOnOw==
X-Mailru-Internal-Actual: A:0.8619989535025
X-Mailru-Sender: 
Затвори
« Zuletzt geändert: 30. August 2020 um 16:31 von Webmaster »  
Zum Seitenanfang

IP gespeichert

Miro
Scam Warners

I Love Anti-Scam

Antwort #11 - 29. August 2020 um 14:12

Хей XXXXX! Здравей, любов моя!
Утре мога да отида до туристическата агенция и да разбера всички подробности относно пътуването ми до вас. Много се радвам, че взехме толкова трудно решение заедно. Но първо, трябва да изясня малко информация с вас.
Кажете ми на кое летище да летя? Кое е най-близкото летище до вашия дом? За да ви е удобно да ме срещнете там.
Имам нужда и от вашия телефонен номер. В случай, че се изгубя на летището. Мога да ти се обадя и ще ме намериш.
И най-важният въпрос за мен. Мога ли да живея с теб? Или трябва да търся отделен дом? Ако искате да знаете мнението ми, за мен ще е по-добре, ако живеем заедно. По този начин можем да прекараме повече време заедно.
Срещата ни ще бъде незабравимо преживяване за мен. Това е най-добрият подарък на съдбата за мен. Човек може само да мечтае за това. Не искам да губя шанса, който ни предоставя съдбата. Вече съм мислил да остана с теб завинаги. Но не искам да бързам и бързам нещата. Ние сме възрастни и не трябва да взимаме прибързани решения. Мисля, че можем да говорим за това на нашата среща.
Днес няма да пиша много. Ще чакам писмото ви. Надявам се да не забравите да отговорите на въпросите ми. Това е важно за мен.
Утре ще ви напиша всичко, което разбера в туристическата компания. Чакай писмото ми утре.
Вашата Елена!

« Zuletzt geändert: 30. August 2020 um 16:32 von Webmaster »  
Zum Seitenanfang

IP gespeichert

Miro
Scam Warners

I Love Anti-Scam

Antwort #12 - 29. August 2020 um 14:13

Хей XXXXX! Здравей, любов моя!
Как си днес? Мисля за теб постоянно. И ти много ми липсваш. Искам да летя по-бързо до теб. Искам да бъда до теб! Никога не съм пътувал извън страната си. Много съм самотен тук сам. И искам да се видим възможно най-скоро.
Искам да създам с вас свят на любовта, свят на комфорт. Ще ви кажа нещо приятно.
Днес си взех отпуск от работа рано и отидох в туристическа агенция. Там разговарях с управителя на агенцията. Каза ми, че ще организира моето пътуване до теб. Тъй като това е част от неговата работа. Казаха ми, че всяко пътуване трябва да започне с документи. Казаха ми, че не е необходима виза за пътуване до вашата страна, ако остана там не повече от 90 дни.
Това, разбира се, разбирам. На въпрос колко ще струва? Мениджърът ми каза, че документите им струват 100 евро.
Трябва да получа чужд паспорт (100 евро). Също така трябва да направя застраховка (160 евро). Мениджърът ми обясни, че агенцията е отговорна за лицето, което използва тяхната агенция за пътуване до друга държава.
Общо ми трябват 360 евро, за да получа документите. Управителят каза, че всички необходими документи за пътуването могат да бъдат получени в рамките на 7 дни. Трябва да закупя и самолетни билети. Разбрах, че цената на самолетните билети е около 250-300 евро. В зависимост от датата на заминаване. Най-важното е да имате пари, които да платите на туристическата агенция. Мисля, че това е много готино. Какво мислиш?
Общата стойност на пътуването ми ще бъде приблизително 650 евро. Като научих цялата информация, се прибрах. Пих чай и реших, че ми е трудно да намеря 650 евро. Имам около 120 евро, но парите ми не стигат дори за документи. Сега имам трудности. Тези трудности са свързани с парите. Идването при вас е много скъпо за мен. Нямам такива пари. Ако можете да ми помогнете, тогава ще бъда много щастлив и благодарен. Реших, че ще е по-евтино, отколкото всъщност е.
Скъпа моя, имам нужда от твоята помощ, за да платя за документите.
Надявам се, че няма да ми откажете помощ! Надявам се това да не е проблем за вас! Това е вярно? Мисля, че ще издам същите билети чрез тази агенция, тъй като мениджърът ми каза, че ще дадат отстъпка от билети, това е заради факта, че аз правя документите, тоест виза и паспорт чрез тази агенция. Ще ни отнеме по-малко пари за пътуване и ще отделим по-малко време.
Сега всичко, което трябва да направя, е да платя парите. Ти ме разбираш? Мога ли да разчитам на вашата помощ?
Наистина ми липсва, чакам вашия отговор.
Целувам те, твоята Елена!

Zum Seitenanfang

IP gespeichert

Miro
Scam Warners

I Love Anti-Scam

Antwort #13 - 29. August 2020 um 14:15

Хей XXXX! Здравей мила как си? Как беше денят ти? Какво прави днес?
Внимателно прочетох вашето писмо и съм невероятно радостен, че можете да ми помогнете, много се радвам, че много скоро ще бъдем заедно с вас и всичките ни мечти ще се сбъднат, наистина искам да бъда до вас, наистина ви липсвам.

Номер на банковата сметка: 40817810600021862107
SWIFT: TICSRUMM
Получател: Naumova Elena Alekseevna
Име на банката: Tinkoff Bank

Любов моя, тези данни са достатъчни, за да ми изпратиш помощта си. Имам една молба за вас. Когато извършите прехвърлянето, ще ви бъде даден формуляр с цялата информация за превода. Направете снимка на този формуляр и ми го изпратете. Имам нужда от мен, за да мога да получа парите ви без никакви проблеми.
Също така, когато попълните формуляра за превод на пари, тогава в колоната „цел на изпращане на пари“ трябва да напишете думата „подарък“. В противен случай банката ще вземе комисионна в размер на 13% от парите, които ми изпращате. Надявам се да ме разберете.
Ще чакам отговор.
Твоята Елена.

Spoiler:
Delivered-To: XXXX
Received-SPF: pass (spfCheck: domain of _spf.mail.ru designates 94.100.177.94 as permitted sender) client-ip=94.100.177.94; envelope-from=elena92naum@mail.ru; helo=smtp34.i.mail.ru;
Authentication-Results: pmx.abv.bg; dkim=pass (1024-bit key) header.d=mail.ru header.i=@mail.ru header.b="HKEhFBtH"
Received: from smtp34.i.mail.ru (smtp34.i.mail.ru [94.100.177.94]) by pmx.abv.bg (Postfix) with ESMTPS id 40C92416B038 for <XXXXX>; Tue, 4 Aug 2020 17:38:48 +0300 (EEST)
DKIM-Signature: v=1; a=rsa-sha256; q=dns/txt; c=relaxed/relaxed; d=mail.ru; s=mail2; ject:To:Message-ID:From:Date; bh=LJ07eziIOjkEV3S7JkfSdEkPpzUdHBTW/+WKlJL2ypo=; le3ZdS4UJBqoE=;
Received: by smtp34.i.mail.ru with esmtpa (envelope-from <elena92naum@mail.ru>) id 1k2y5W-0002rj-SZ for XXXXXX; Tue, 04 Aug 2020 17:38:47 +0300
Date: Tue, 4 Aug 2020 16:00:10 +0300
Message-ID: <536729842.20200804160010@mail.ru>
To: =?utf-8?B?0LzQuNGA0L7RgdC70LDQsiDQnNC40YDQvg==?= <XXXXXX>
Subject: =?utf-8?B?0KXQtdC5INCc0LjRiNC+IQ==?=
In-Reply-To: <751626041.907562.1596295136197@nm82.abv.bg>
References: <1206145513.831292.1596146731334@nm82.abv.bg> <1428061118.831298.1596146761947@nm82.abv.bg> <1742898662.20200801123905@mail.ru> <751626041.907562.1596295136197@nm82.abv.bg>
Content-Type: text/html; charset=utf-8
Content-Transfer-Encoding: quoted-printable
X-Antivirus: AVG (VPS 200804-2, 04.08.2020), Outbound message
X-Antivirus-Status: Clean
Authentication-Results: smtp34.i.mail.ru; auth=pass smtp.auth=elena92naum@mail.ru smtp.mailfrom=elena92naum@mail.ru
X-7564579A: 78E4E2B564C1792B
X-77F55803: D01FF3AA20273B2750A4CC718C380666CF3200AA351F84572713C736F1D48D43
X-7FA49CB5: EDA766A37F9254B7
X-C8649E89: 
X-D57D3AED: 2aB4JOg4gkr2biojaxgiHk2tpizYPbIlyATTTg==
X-Mailru-Sender: 
Затвори
« Zuletzt geändert: 29. August 2020 um 14:22 von Stiray »  
Zum Seitenanfang

IP gespeichert

Miro
Scam Warners

I Love Anti-Scam

Antwort #14 - 29. August 2020 um 14:19

Хей Мишо! Здравей как си? Как беше денят ти?
Много се радвам да получа вашето писмо. Прочетох го внимателно.
Скъпа моя, лудо ми липсваше, искам да бъда с теб, вече не мога да бъда тук, искам да бъда с теб.
Любов моя, в Русия нямаме IBAN.
Моите данни, които ви изпратих, са достатъчни, за да ми изпратите помощ.
Трябва да отидете в банката, за да попълните формуляра, моите данни, които ви изпратих, са ви достатъчни.
Ще получа виза чрез туристическа агенция в Казан, където ще си купя билети.
Не се притеснявайте, ще е добре.
Отидох и разбрах.
Тази агенция работи с тази туристическа компания, ще направя виза чрез тях, само ще я направя по-бърза и по-безопасна.
Ще чакам вашия отговор.
Твоята Елена.

« Zuletzt geändert: 30. August 2020 um 16:40 von Webmaster »  
Zum Seitenanfang

IP gespeichert

Seitenindex umschalten Seiten: [1] 2 
Thema versenden
Link zu diesem Thema