Google

World Wide Web anti-scam


Seitenindex umschalten Seiten: 1 Thema versenden
Heisses Thema (Mehr als 10 Antworten) Elena <elenafafa1986@gmail.com> (Gelesen: 1189 mal)
 
Miro
Themenstarter Themenstarter
Scam Warners
*****
Offline


I Love Anti-Scam

Beiträge: 124
Mitglied seit: 29. August 2020
Geschlecht: männlich
Elena <elenafafa1986@gmail.com>
18. September 2020 um 21:09
 
Здравейте, XXX. Ти ме заинтересува!
Имате ли нещо против да си чатите и да научите повече един за друг?
Ще се радвам да се запознаем и да общуваме. А ти?
Пишете ми и изпратете вашата снимка. Добре?
Ще чакам писмото ти. 

Spoiler für Quelltext Google Inline:
Return-Path: <elenafafa1986@gmail.com>
Delivered-To: XXX
Received-SPF: pass (spfCheck: domain of _spf.google.com designates 209.85.218.47 as permitted sender) client-ip=209.85.218.47; envelope-from=elenafafa1986@gmail.com; helo=mail-ej1-f47.google.com;
Authentication-Results: pmx.abv.bg; dkim=pass (2048-bit key) Quelltext.d=gmail.com Quelltext.i=@gmail.com Quelltext.b="i7xFdzEY"
Received: from mail-ej1-f47.google.com (mail-ej1-f47.google.com [209.85.218.47]) by pmx.abv.bg (Postfix) with ESMTPS id CC7A1408DEA7 for <XXX>; Mon, 31 Aug 2020 00:59:13 +0300 (EEST)
Received: by mail-ej1-f47.google.com with SMTP id d11so5906651ejt.13 for <XXX>; Sun, 30 Aug 2020 14:59:13 -0700 (PDT)
DKIM-Signature: v=1; a=rsa-sha256; c=relaxed/relaxed; d=gmail.com; s=20161025; h=mime-version:from:date:message-id:subject:to; bh=7Nhz/69JI3xmwyzx3or+WvrFmK3mH1KlVjVm9sH6zwM=; b=i7xFdzEYrSeR1H6f942UU6qKyHAIYXqpGOW10+gWHgpmZWREM/fxX0O9PYkcBiBVsp 8HVNzH5UzKPRyN8BUCIp0qY7+Ee7xvFzg4WLKak/JYxHMm1l4b1tOOcAH54GAaie0QEX zGTzwNQp1xZPImok8faY9TkG0da4mLFom8JHJsdPWqzXYeyg0sxO+89eUtnb7YZZkl7U Y9v7Bbtf//5gk/E+GQ3RUgMadGWJgMl2OeVEUTLz8V4hBhIrF0kvIKC1h86kUCz52YNx /MNEFOn7qYbkZrK9y9HUxZ3DTLF0SnRXodotviOF/MIG3YLNHRmUBQ1pgwjUWOAC0aTn +/gg==
X-Google-DKIM-Signature: v=1; a=rsa-sha256; c=relaxed/relaxed; d=1e100.net; s=20161025; h=x-gm-message-state:mime-version:from:date:message-id:subject:to; bh=7Nhz/69JI3xmwyzx3or+WvrFmK3mH1KlVjVm9sH6zwM=; b=CPLKXoaV/OAwbwqsELQ1ZZ6BDm4g9r6/CyFCFNd2si+bG0q8p8ptdEOJlOshaV86g5 SaO3m8YxOqGAUUmgWIzBGsjkFd0ynOEHqF90NRZJWA4kLMP5EdiNCS/xZdluX0SiAN6F 0cQbOxgnVE/a2YYX9+ch4CPVWqHo14/reJXPsl56yrZICNaSVF+bFs28VTb/VPLgRv9T UlG1g6/sFk4m48ByyaiT/QzWmoVk9zXLNJl4Newm7BR/J08GrU2fvxyHHjpS0xt++UWw t7Ygqrrmj2/PBurN9icvS3p3XtCzr+qsIOZ2Bgqr32+fGAFm32qGeIrgixk3WGbeMmYh 72xA==
X-Gm-Message-State: AOAM531oGbMqNeZC6EMJari6RcV5sU3usJdTKik7NcfR3iwr6wVp+XWd 084Lndts50yN1jdqZJgIrZDt0Qs2S7Ru+rCI7OOKN7inHY0=
X-Google-Smtp-Source: mVO+3uRoCmk=
X-Received: by 2002:a17:906:edd6:: with SMTP id sb22mr3643803ejb.499.1598824753036; Sun, 30 Aug 2020 14:59:13 -0700 (PDT)
MIME-Version: 1.0
From: "elenafafa1986@gmail.com" <elenafafa1986@gmail.com>
Date: Mon, 31 Aug 2020 00:59:24 +0300
Message-ID: <CAKSns2r9X8Ewj3Z20xh32FRU9uDh_80FuTJyq13fiLZaKsQayQ@mail.gmail.com>
Subject: =?UTF-8?B?0JfQtNGA0LDQstC10LnRgtC1LCBNaXJvLg==?=
To: XXX
Content-Type: multipart/alternative; boundary="00000000000076812705ae1f65f0"


Zitat:
From: <elenafafa1986@gmail.com>
Date: Mon, 31 Aug 2020 00:59:24 +0300
« Zuletzt geändert: 24. März 2021 um 17:59 von Webmaster » 
Grund: Scammer using Pictures by Olga Barabasheva 
Zum Seitenanfang
 
IP gespeichert
 
Indikation
Miro
Themenstarter Themenstarter
Scam Warners
*****
Offline


I Love Anti-Scam

Beiträge: 124
Mitglied seit: 29. August 2020
Geschlecht: männlich
Re: Elena <elenafafa1986@gmail.com>
Antwort #1 - 18. September 2020 um 21:11
 
Здравейте, XXX. Как си?
Простете ми, че не ви писах, страхувах се да ви напиша писмо.
Но сега реших да ви пиша.
Не знам откъде да започна. За първи път пиша на мъж от разстояние. Това е някак необичайно.
Никога не съм общувал в интернет. Но това е още по-неописуемо, защото сте от друга държава.
Бих искал да знам.
От каква връзка се интересувате? Какви момичета харесваш?
Съжалявам, че съм толкова любопитен.
Харесва ми общуването. Ще се радвам, ако станете мой приятел.
Извинете, сега мога да ви предложа само приятелство.
Не мога да предложа никаква друга връзка, защото още не те познавам добре.
Но ако ни кажете за вас и ние продължим да общуваме, тогава може би ще имаме други взаимоотношения.
Не се страхувайте, няма да ви накарам да се ожените за мен днес
Просто утре
Само се шегувам.
Имате ли чувство за хумор? Надявам се, че не се сърдите на шегата ми.
Само времето може да отговори на въпроса за нашите намерения и нашите отношения.
Дори да няма нищо сериозно, ние ще останем приятели с вас.
Нямам много приятели и ще се радвам да станете мой приятел.
Как се отнасяте към хората от други страни? Живея в Русия!
Кажи ми, че за теб не е проблем, че съм от Русия?
Ако не се интересувате от среща с момиче от Русия, тогава няма да настоявам за вашия отговор.
Вярвам, че всички взаимоотношения, дори такива прости като познанство и приятелство, трябва да се основават преди всичко на доверие.
XXX, ако искате да общувате с мен, тогава ще се радвам и се радвам. Много съм общителен.
Ще се радвам много да се запознаем. Може би можем да намерим някои общи теми и интереси.
Мисля, че определено ще се сприятелим с теб. Ако желаете, тогава можете да ми пишете колкото е възможно повече за себе си.
Надявам се, че интересът ми ще бъде взаимен.
Оставам в очакване на отговора ви. Изпращам ви моите снимки.
Надявам се, че ще оцените моите снимки и ще ми изпратите вашите снимки. 
Приятна вечер. 


« Zuletzt geändert: 23. September 2020 um 19:44 von Webmaster »  
Zum Seitenanfang
 
IP gespeichert
 
Miro
Themenstarter Themenstarter
Scam Warners
*****
Offline


I Love Anti-Scam

Beiträge: 124
Mitglied seit: 29. August 2020
Geschlecht: männlich
Re: Elena <elenafafa1986@gmail.com>
Antwort #2 - 18. September 2020 um 21:13
 
Здравейте, XXX!!! Как си?
Радвам се, че получих вашия отговор. Доволен съм, че изпратихте снимки, вие сте красив мъж.
Благодаря ти, че говориш за теб и живота ти! Интересно е да знаете за вашето ежедневие!
Това също означава, че сериозно искате да ме опознаете по-добре. Това ме развеселява.
Извинете, как се казват родителите ви?
Разбирам, че това е лично. Но исках да знам повече за теб и живота ти.
Разбирам, разбира се, ако не искате да кажете това, тогава засега няма да настоявам за това.
Искам да напиша повече за себе си. Може би ще ви е интересно да знаете за мен и живота ми.
Казвам се Елена. Но ми харесва, когато ме наричат Лена
На 34 години съм. Рожденият ми ден е 14 май. Кога имаш рожден ден?
Работя като учител по музика в училище. Уча деца и тийнейджъри да свирят на пиано. Харесвам работата си.
Музиката е страхотна. Когато започна да свиря на пиано, се отдавам изцяло на работата си.
Роден съм в град Котелниково. Градът се намира във Волгоградска област. Това е малък град в Русия.
Не мисля, че дори сте чували за него. Ако се интересувате, то се намира на почти хиляда километра от Москва.
В него няма нищо особено и тук живеят обикновени хора. Прекарах цялото си детство и ученически години в него.
Сега малко за личния ми живот. Пиша ви честно, защото нямам и не искам да заблуждавам.
Аз съм самотно и свободно момиче. Нямам деца и никога не съм бил женен.
В бъдеще мечтая да намеря мъж, с когото да споделям радост и скръб.
Но преди всичко трябва да го познавам добре. Познайте го и бъдете част от живота му.
Имам сестра сред роднините си. Тя живее във Воронеж.
Има баща, но не сме общували с него от 12-годишна възраст.
В свободното си време обичам да чета, да гледам различни филми, да се разхождам сред природата.
За мен би било много интересно да общувам с вас.
Исках да знам повече за вас.
Никога не съм се срещал през интернет. Дори не знам какво още мога да ви пиша, за какво да ви разкажа.
Надявам се, че можем да се опознаем по-добре и че ще имаме много въпроси, които можем да обсъдим заедно.
Надявам се, че сега можем постепенно да научим за живота си и интересите си.
Ще се радвам да получа вашия отговор и много интересни неща за вас.
Вашата нова приятелка Лена 


« Zuletzt geändert: 23. September 2020 um 19:47 von Webmaster »  
Zum Seitenanfang
 
IP gespeichert
 
Miro
Themenstarter Themenstarter
Scam Warners
*****
Offline


I Love Anti-Scam

Beiträge: 124
Mitglied seit: 29. August 2020
Geschlecht: männlich
Re: Elena <elenafafa1986@gmail.com>
Antwort #3 - 18. September 2020 um 21:14
 
Здравейте, XXX.
Благодаря ви, че ми пишете и ми разказвате за себе си. Доволен съм, че нашата комуникация продължава.
Как беше уикендът ти?
Приятелят ми, чието име е Олга, имаше дъщеря, те я кръстиха Ирина. Тя е толкова сладка!
Прилича много на майка си. Това е такова щастие, когато се роди дете
Посещавах я. В началото дори се страхувах да взема бебето на ръце. Тя е толкова мъничка и прилича повече на кукла.
Винаги съм харесвал много малки деца. Ето защо работя като учител по музика в училище.
Много обичам децата. Но е много голяма отговорността да се грижим за децата и да ги отглеждаме.
Ще ви изпратя моите снимки от работа, мисля, че ще ви харесат!
XXX, аз също имам мечта в бъдеще да създам собствено семейство. Но засега това е само мечта, но се надявам в бъдеще всичко това да се сбъдне.
Всеки човек иска да има семейство, верни приятели и просто близки хора, които са в състояние да ви подкрепят в трудни моменти.
Просто не мога да си представя живота си сам и без комуникация.
Сега те имам XXX и това ми носи радост. 
XXX, имам много тъжна история за родителите си. Аз ще ви кажа.
Баща ми е в затвора за убийство.
Той уби майка ми. Тя се казваше Ирина.
Баща ми беше уволнен от работата си и започна да пие. Пиеше много. Пих много дни.
На тази основа родителите ми много се кълняха, а майка ми винаги страдаше от побои на баща.
Един ден баща ми ревнуваше майка ми. В пристъп на гняв баща ми бутна майка ми и тя се удари с глава в острия ъгъл на масата.
Отначало тя загуби съзнание, но скоро умря от загуба на кръв. Баща беше затворен. И никога не съм идвал при него, в затвора.
Извинете, вече не мога да си спомня тази страшна история. Много боли, когато загубите близките си.
Но не съм сам, имам сестра Анна, тя живее във Воронеж. Тя има съпруг и син Миша.
Много обичам сина й Миша, тя е най-сладката, макар и малка, но мъж!
Посещавам я. Тази година отидох при тях за новата година.
XXX, би ми било много интересно да разбера как прекарваш свободното си време?
Снощи гледах филма "Перла - пристанище"
Най-много харесвам този филм. Гледах го много пъти, но все пак всеки път го гледам с удоволствие.
Актьорите играха майсторски. Каква любов. Каква страст.
Гледали ли сте го? Пишете ми дали го харесвате или не?
Какви филми харесвате?
Харесвам драми, комедии, приключения и ужаси.
От музиката предпочитам модерни песни. Харесвам и класиката. Но слушам най-вече радиото.
Каква музика харесваш?
В свободното си време обичам да чета. Напоследък чета различни любовни истории.
Но любимият ми е „Отнесени от вятъра“. Написано от Маргарет Мичъл. Много интересен роман.
Прочетохте ли го? Хареса ми и книгата на Михаил Булгаков „Майсторът и Маргарита“.
През почивните дни, при хубаво време, обичам да се разхождам сред природата, в парка. Обичам да прекарвам време сред природата!
Лятото е любимият ми сезон. По кое време на годината харесвате?
През лятото е много красиво. Можете да се наслаждавате на природата безкрайно.
Всичко наоколо цъфти, мирише и мирише.
Надявам се, че все още не сте уморени от моите истории.
Сега трябва да довърша писмото си. Ще чакам отговора ви.
Приятен ден и на теб.

 
« Zuletzt geändert: 23. September 2020 um 19:49 von Webmaster »  
Zum Seitenanfang
 
IP gespeichert
 
Miro
Themenstarter Themenstarter
Scam Warners
*****
Offline


I Love Anti-Scam

Beiträge: 124
Mitglied seit: 29. August 2020
Geschlecht: männlich
Re: Elena <elenafafa1986@gmail.com>
Antwort #4 - 18. September 2020 um 21:16
 
Здравей скъпи приятелю, XXX! Как си?
Разбирам те перфектно.
Как е вашето време днес? Имахме дъжд. Днес отидох на работа и замръзнах.
Толкова искам да си до мен.
Радвам се, че изпращате снимки, снимките са страхотни.
Благодаря ви, че отговорихте на въпросите ми, много се радвам!
Радвам се, че ден след ден се опознаваме и това е много интересно за мен.
Би било хубаво за мен да продължа познанството си с вас по-нататък. Все още не мога да повярвам, че съм срещнал човек от друга държава.
Много ми е интересно да науча за живота във вашата страна, какви характеристики има, какви хора живеят в нея и какъв е вашият манталитет и характер.
Бил съм в много градове на Русия. Но никога не съм бил в чужбина. Никога не ми се е налагало да посещавам други страни.
Но се надявам, че един ден тази малка мечта може да се сбъдне.
XXX, мисля, че страната ти има много красиви и незабравими места. Всичко има своя красота, своя история.
Разбира се, това е само малка капка от всичките ми желания. Бих искал да посетя целия свят и да посетя всички страни и градове по света.
Имам много любознателен характер и ако имах възможност, щях да пътувам през целия си живот.
Но се надявам до края на живота си да успея да изпълня поне част от желанията си.
Кажи ми, имаш ли такива мечти? Имате ли любими градове или забележителности, които наистина бихте искали да посетите?
Мисля, че всеки трябва да има такива желания. Трябва да си поставите цел и да отидете към тази цел.
Целият живот е създаден по такъв начин, че е необходимо да се поставят цели и желания в него, а след това да се стремите към тях и да ги реализирате.
Разкажете ми поне малко за града, в който живеете? Той е голям? Колко хора живеят в него? Кое е най-запомнящото се нещо във вашия град?
Както вече ви писах, живея в малкото градче Котелниково. Дори прилича повече на голямо село или село.
В Русия има много градове, които не могат да бъдат наречени градове по нивото си. Това вероятно е функция само в Русия.
За разлика от големите градове, той няма атракции и модерни сгради с търговски центрове.
Всичко е просто в него и има всичко необходимо за живота. Може би е дори за най-доброто, защото мирът е навсякъде.
Моят град е основан официално през 1897 година. Населението на града е 20 381 души. Имаме отлични училища, кино и различни места за отдих.
Градът има красив и спокоен парк, където наистина можете да седнете с ползи за здравето.
Нашият град е разположен на река Axai Kumoiar. На брега има красив комфортен плаж. През лятото тук винаги има много хора.
Можете да си починете добре на плажа, но особено тук можете да се насладите на плажна ваканция през юли. Когато температурата достигне 35-40 градуса.
XXX, надявам се, че не си уморен от думите ми. Но аз съм доволен, че мога да ви пиша и да ви разкажа малко за моя град.
Сега трябва да довърша писмото си. Надявам се скоро да прочета вашия прекрасен отговор. Пожелавам ви добро настроение. 
Лена от Русия.

P.S Това е любимата ми песен.)
Celine Dion - "My Heart Will Go On" 



Spoiler:
Return-Path: <elenafafa1986@gmail.com>
Delivered-To: XXX
Received-SPF: pass (spfCheck: domain of _spf.google.com designates 209.85.208.52 as permitted sender) client-ip=209.85.208.52; envelope-from=elenafafa1986@gmail.com; helo=mail-ed1-f52.google.com;
Authentication-Results: pmx.abv.bg; dkim=pass (2048-bit key) Quelltext.d=gmail.com Quelltext.i=@gmail.com Quelltext.b="hAeU2TW+"
Received: from mail-ed1-f52.google.com (mail-ed1-f52.google.com [209.85.208.52]) by pmx.abv.bg (Postfix) with ESMTPS id 14FC4603B94C for <XXX>; Wed, 9 Sep 2020 18:23:23 +0300 (EEST)
Received: by mail-ed1-f52.google.com with SMTP id l63so3047771edl.9 for <XXX>; Wed, 09 Sep 2020 08:23:23 -0700 (PDT)
DKIM-Signature: v=1; a=rsa-sha256; c=relaxed/relaxed; d=gmail.com; s=20161025; h=mime-version:from:date:message-id:subject:to; bh=dTjzjkmIH/hAEKopKRpD0aB8KrYL1Zvaltd8zvaphS0=; b=hAeU2TW+PIICudz+t6w8SwjXB+g2uQKUc/6isoX3Q0N14Yz8hCDQQimJrdTSMHasXG miy/LM8msWVIzx4JuvLAf8+fmA+kJWKeKV+eBO/99d3Rl2qfk7s5aAh/sUoV4F4cu80E OVHXqRlb+0U1MdtoxqSmqoPZSUa1TxoBn2dCgMIOPXPe/x/x8DYN6IY7TGcv+/KdURXY Hz6FVHo7D9bFvsRCzK9k1s/mnoAje1UD8Da73DqO65JF+xI0Copw7HlLfEtUV7CeWtue NHtp+kB45TeQSBQuQBayZztWPmIh5IhZvRfCu9clHVM+oseT+L4P/shCSQJthEVCYL7g LENA==
X-Google-DKIM-Signature: v=1; a=rsa-sha256; c=relaxed/relaxed; d=1e100.net; s=20161025; h=x-gm-message-state:mime-version:from:date:message-id:subject:to; bh=dTjzjkmIH/hAEKopKRpD0aB8KrYL1Zvaltd8zvaphS0=; b=STuir4CGXt90xwNgMbDt20JfdcL1VCGhWHFE+WHFVilDzWPH87nWsffWKhFkZkgc08 TCWecJsZmWHv2bNensgGYg9Jq7xECaRZZ8eHa644xBFtD8l8dX9TePwev/JmjbAzupdk vFwZe3Ix5hSsfY171OXk2j+AK1oSJpi5zxm4dDQKHPJukeOgzRq3RFUxeN8ORQ/dB1Di SVqQQ2QrMT0fdYMx1ZSM/6jPrbr6xg87Uo9lGr9nFqs0xsDtjS1lInshhrdx61eJ98L3 CH0Ad9EBpK1beyKSuv53n9RrxRA7Zd0YTaP0E0FXTWfapkPCYwXMNctIzLIz7QYkyY5D DmEg==
X-Gm-Message-State: AOAM531pE9ykWV1pLoq5czRVPqQAn61Hb1AF6esqcKQMpFmKcSvybOeG /GrUx7wQaYC8k6oasCTrXXy2DrdtuKjzHnnvG4yz4fkWwKu8yQ==
X-Google-Smtp-Source: EiIPj/OvlCU=
X-Received: by 2002:a05:6402:1656:: with SMTP id s22mr4832387edx.160.1599665001456; Wed, 09 Sep 2020 08:23:21 -0700 (PDT)
MIME-Version: 1.0
From: "elenafafa1986@gmail.com" <elenafafa1986@gmail.com>
Date: Wed, 9 Sep 2020 18:23:27 +0300
Message-ID: <CAKSns2rO1A1jAx4xo4XPTrQ1FVkdoJhN4jmDdm3xuK7L_gAQAA@mail.gmail.com>
Subject: ==?= =?UTF-8?B?0LDQuiDRgdC4Pw==?=
To: XXX
Content-Type: multipart/mixed; boundary="0000000000002d41f505aee308be"
« Zuletzt geändert: 23. September 2020 um 19:51 von Webmaster »  
Zum Seitenanfang
 
IP gespeichert
 
Miro
Themenstarter Themenstarter
Scam Warners
*****
Offline


I Love Anti-Scam

Beiträge: 124
Mitglied seit: 29. August 2020
Geschlecht: männlich
Re: Elena <elenafafa1986@gmail.com>
Antwort #5 - 18. September 2020 um 21:18
 
Здравейте, XXX!
Доволен съм, че нашата кореспонденция продължава.
Благодаря ви, че говорите за себе си. Наистина харесах песента, Metallica - "Nothing Else Matters"
За мен е важно всичко, което пишем, да е искрено и интересно един на друг. Това, което ми пишете, е много важно за мен.
Наистина ми е интересно да науча за теб.
Днес ще ви изпратя видео от последното ми представление.
Това беше концерт за бенефис в мол и пуснах музика за посетителите на мола.
Това видео е направено от мой колега и мой добър приятел.
Опитахме се да изтеглим видеото на компютъра много дълго време и сега успяхме да го направим.
Надявам се да ви хареса това видео на любимата ми песен.
XXX, надявам се, че нямате нищо против, ако ви задам няколко въпроса.
Как е вашият ден днес? Разкажете ми за вашето ежедневие и ежедневието ви?
Денят ми мина добре.
Тази сутрин беше студено. Трябваше да нося топли дрехи.
Както обикновено вървях на работа през парка.
Имаше млада двойка, те бяха много щастливи и се забавляваха. Очевидно това беше влюбена двойка или вече семейство.
Те се сгушиха, целуваха, прегръщаха, шегуваха се и се смееха. Струваше ми се, че не са били на студа!
Те не забелязаха студа, защото чувствата им ги сгряваха и със сигурност емоциите изпълваха сърцата им с топлина.
Гледах ги дълго време и се чувствах самотен и тъжен. Разбрах, че съм самотен и нямам радост от живота.
Няма на кого да се погрижа и всеки ден се събуждам с мисълта, че този ден ще бъде специален и важен.
Много искам някой да ме хване за ръка или да ме прегърне и да ме притисне до себе си и никога да не ме пуска!
Толкова исках любов и грижи. Това, което двамата преживяха в парка и се зарадваха на случващото се наоколо.
Дори имах фантазия и исках някой да ме целуне по студения ми нос и да ми прошепне в ухото колко съм важен за него ...
Това чувство не може да бъде изразено с думи и не може да бъде изразено с писане с думи. Сърцето ми се сви и душата ми беше много самотна.
Вината ми е самотата. Нямам достатъчно мъжка топлина и грижи. Това най-силно рамо и другата половина за щастие.
Ти ме разбираш, XXX?
Извинете, ако ви писах толкова много. Може би дори не ви е било интересно да слушате това, но това е импулсът на душата ми.
Исках да споделя мечтите си, защото животът без мечта е невъзможен.
Между другото, може би и вие имате мечти? Бихте могли да ми разкажете за мечтите и фантазиите си.
За да мога да науча повече за вашите мечти и фантазии.
Много ми е приятно да общувам с вас, XXX. Желая ви страхотен уикенд.
Вашата Лена!

« Zuletzt geändert: 06. März 2024 um 18:56 von Webmaster »  
Zum Seitenanfang
 
IP gespeichert
 
Miro
Themenstarter Themenstarter
Scam Warners
*****
Offline


I Love Anti-Scam

Beiträge: 124
Mitglied seit: 29. August 2020
Geschlecht: männlich
Re: Elena <elenafafa1986@gmail.com>
Antwort #6 - 18. September 2020 um 21:21
 
Здравейте, XXX.
Много се радвам да получа писмото и снимките ви. Радвам се, че ми обърна внимание.
Дори не можете да си представите как ми помагате да се отърва от самотата.
Как беше уикендът ти? Уикендът беше страхотен. Разхождах се в парка. Имахме топло време.
Знаеш ли, исках те до себе си. Наистина искам да ви покажа моя град.
Също така мисля, че може да има сериозна връзка между вас и мен.
XXX, искам да знам какво мислите за нашата комуникация? Какво е вашето впечатление от мен?
Мога да кажа, че сте интересен човек. Знаете как да поддържате връзка. Приятно ми е да общувам с вас.
Отдавна съм сама. Писна ми да съм сама. На 34 години съм.
Но все още не съм срещала такъв мъж, с когото да ми се иска да прекарам целия си живот. Имах връзка в миналото.
Но тази връзка приключи. Искам да създам връзка за цял живот. Искам да срещна свестен мъж за това.
В което ще бъда уверен, кой може да защити, подкрепи в радост и скръб и да сподели най-добрите моменти от живота.
Мъж, който ще бъде там, въпреки всякакви житейски проблеми. Искам да намеря мъж и да живея щастлив живот.
Това трябва да е човек, с когото ще бъда спокоен и който ще ми даде щастливи години. Надявам се да срещна такъв човек.
Разбира се, все още е рано да се правят някакви заключения. Защото все още имаме малък контакт и се познаваме малко.
Но за мен е важно да знам вашите намерения относно комуникацията с мен. Сега общуваме и се опознаваме виртуално в Интернет.
Това е добър начин да се опознаете. Разберете характера на събеседника и разберете намеренията му.
И направете някаква идея за събеседника, така че по време на срещата да не задавате излишни въпроси.
Сега трябва да довърша писмото си. Аз трябва да работя. Желая ви добър ден. Ще чакам писмото ви за отговор. 
Лена.


« Zuletzt geändert: 23. September 2020 um 19:53 von Webmaster »  
Zum Seitenanfang
 
IP gespeichert
 
Miro
Themenstarter Themenstarter
Scam Warners
*****
Offline


I Love Anti-Scam

Beiträge: 124
Mitglied seit: 29. August 2020
Geschlecht: männlich
Re: Elena <elenafafa1986@gmail.com>
Antwort #7 - 18. September 2020 um 21:24
 
Здравейте, XXX. Как си? Как е денят ти?
Много се зарадвах, когато видях вашето писмо и снимки.
Радвам се, че знам вашето мнение за мен и нашата комуникация. Очаквах такъв отговор от вас.
Толкова си добър, съпричастен. И съм доволен, че имаме такава комуникация, изградена върху искреност и реципрочност.
Малко вярвах, че човек може да срещне такъв човек в интернет. Ти ми показа, че това е възможно.
Знаеш какво искам. Пожелавам връзка с мъж, с когото винаги ще бъда щастлива и в която ще бъда уверена.
Мисля, че най-важното е връзката да е искрена.
Мисля, че с течение на времето връзката ни ще се превърне в нещо повече от просто виртуално приятелство.
Много ми е приятно да поддържам връзка с вас. Радвам се, че ви написах писмо до сайта.
Колкото повече те опознавам, толкова повече искам да общувам с теб.
И колкото повече ми се струва, че между нас може да има нещо повече от приятелството. Но вероятно е твърде рано да говорим за това.
Исках да се запозная с добър човек. Който ще ме разбере, ще се отнесе с уважение, с искреност. И мисля, че намерих такъв човек.
Ти правиш дните ми красиви! Мисълта за теб ми дава положителни емоции.
Отдавна не съм изпитвал подобни емоции. Самотните ми дни са зад мен. Вашите писма ми помагат да се отърва от самотата.
Все още искам да напиша добри думи за теб. Но трябва да работя.
Ще ти изпратя снимката си отново. Надявам се, че сте щастливи.
Жалко, че нямам възможност да ви пиша по-често. Интернет работи само и това значително ограничава нашата комуникация.
Не винаги успявате да ви изпратите писмо навреме. Простете ми, че не ви пиша често. Не се ли обиждаш срещу мен?
Животът ми се промени много от момента, в който те срещнах.
Чудя се за какво мислите, когато си лягате
Сънуваш ли Какви са тези мечти? Бих искал да знам повече за това.
Ще чакам писмото ти утре. Пожелавам ви добро настроение.
Вашата Лена.


« Zuletzt geändert: 23. September 2020 um 19:54 von Webmaster »  
Zum Seitenanfang
 
IP gespeichert
 
Miro
Themenstarter Themenstarter
Scam Warners
*****
Offline


I Love Anti-Scam

Beiträge: 124
Mitglied seit: 29. August 2020
Geschlecht: männlich
Re: Elena <elenafafa1986@gmail.com>
Antwort #8 - 18. September 2020 um 21:28
 
Здравейте, XXX. Как си Надявам се, че всички сте добре.
Денят ми върви добре. Много се радвам, че вашето писмо ме очаква. Щастлив съм да отговоря на вашето писмо.
Каква красива снимка. Колко вино има.
Много ми липсваше, разбирам, че имате много работа. Но пишете ми възможно най-често, очаквам с нетърпение всяко ваше писмо.
XXX, вчера сестра ми и семейството й дойдоха да ме посетят. Те пристигнаха вечерта и дори без предупреждение.
За мен беше голяма изненада, когато звънна на вратата, а сестра ми Ана и съпругът й стояха пред вратата.
Седяхме много дълго, говорейки за всичко, и си припомнихме миналото и детството си. Имаше носталгия от миналото.
Разбира се, реших да й кажа, че имам мъж, това си ти, XXX. Казах й за теб. Не възразявате?
Надявам се, че нямате нищо против да го направя. Казах, че сте много мила и искрена. И аз обичам да говоря с теб.
Сестра ми каза, че се радва за мен и ми пожелава щастие с теб!
XXX, ти стана част от живота ми и дори умът ми е напълно обсебен от твоя образ.
Не мога да си обясня чувствата, които ме обземат. Може би все още не разбирам много в живота. Но ти влезе в живота ми и аз наистина те харесвам!
Обичам те! Да, изпитвам това чувство към теб и не се срамувам да ти го кажа. Надявам се да не ми се смеете.
Винаги съм ви писал искрено и откровено. Моите чувства към теб са силни и искам да знаеш за тях.
Дълго мислех за това и се страхувах, че няма да ме разберете. Но вече не искам да го крия!
Във вас има нещо, което ме кара да мисля за вас, което ме привлича и ме кара да ви пиша тези думи на любов!
Пиша си своето съкровище и веднага ми става по-лесно. Сега няма нужда да го крия и постоянно да мисля как да ви го призная.
Сега се притеснявам. Не знам как ще реагирате на писмото ми. Но все пак се надявам да ме разберете.
Радвам се, че се запознахме. Радвам се, че влязохте в живота ми. Сега всеки ден мисля за теб.
Това е като хипноза. Сякаш сте ме хипнотизирали. И караш сърцето ми да бие по-бързо с всяка мисъл за теб, с всяко четене на писмото ти!
Надявам се да не ви изплаша с това писмо. Просто исках да разберете истинските ми чувства към вас. Какво чувствам, когато общувам с теб.
Ще чакам писмото ти, XXX! Отново ви изпращам снимки. Харесвате ли моята снимка? Често ли гледате моите снимки?
Желая ви добър ден. Ще мисля за теб и ще ми липсваш.
Вашата Лена.

P.S Whitney Houston - I Will Always Love You



Spoiler:
Return-Path: <elenafafa1986@gmail.com>
Delivered-To: XXX
Received-SPF: pass (spfCheck: domain of _spf.google.com designates 209.85.167.52 as permitted sender) client-ip=209.85.167.52; envelope-from=elenafafa1986@gmail.com; helo=mail-lf1-f52.google.com;
Authentication-Results: pmx.abv.bg; dkim=pass (2048-bit key) Quelltext.d=gmail.com Quelltext.i=@gmail.com Quelltext.b="XjrefDDY"
Received: from mail-lf1-f52.google.com (mail-lf1-f52.google.com [209.85.167.52]) by pmx.abv.bg (Postfix) with ESMTPS id 0C2BA40D8C66 for <XXX>; Fri, 18 Sep 2020 18:56:39 +0300 (EEST)
Received: by mail-lf1-f52.google.com with SMTP id y17so6658812lfa.8 for <XXX>; Fri, 18 Sep 2020 08:56:38 -0700 (PDT)
DKIM-Signature: v=1; a=rsa-sha256; c=relaxed/relaxed; d=gmail.com; s=20161025; h=date:from:organization:message-id:to:subject:mime-version; bh=st0UU/7q/yur+NVI8s78miJg3Qmxh1Als+JYg76fOtY=; b=XjrefDDYFgBxN+SmSutw74d28lEPJcof5jMzEdJ5e1d2H+JSYFtsyvHJYqPrpz3ODP RvpBKqKguMJ1simhSRlENxn4AB3zCE90x/nNxBKIx6UJmY4cr7/Uo4ShIpZDiTAQLYxn go8y5E8N4h2ypU4HVN86t501utPCzOvzS82R49yGZZLoCAsr5RCVCLTlgr6MwQ6YvjiQ szCq7LSa6u9tqtXGu4DnmCuAQsJhxkd/URz8m8iBTqc8VHYfQucFyX9WcFQliwj+fKBv EZUlgZSnx27O2PFcGt/q5st3671Wz/ye4jaEACz57VSQ+Z8Li1Fav19ikEgS4gSJmRKA rWpw==
X-Google-DKIM-Signature: v=1; a=rsa-sha256; c=relaxed/relaxed; d=1e100.net; s=20161025; h=x-gm-message-state:date:from:organization:message-id:to:subject :mime-version; bh=st0UU/7q/yur+NVI8s78miJg3Qmxh1Als+JYg76fOtY=; b=Bu1kl/PypXbWEmAh7sIQqKA4o0wEhHLzc2S8+V95i/Gvqkdv/uX6Etdjhpy6LQsM9A MJ4MzBl8hlFWopuF30+EKCuxrlEYN9EvkeSMgHps5KDM3d8238D+ORqnkEqOAdoDGyTo 6K78F4e68PmHZft4F9bcFNwrLsfja3mzHibgII3q51ugrFENDXwfffy7I45CGSDiDtpC bXjNU1LprIdP4mf4KBkUCksWsjDr+aeSZPvlJy9xarKkrJvLZDZN2VylNme98wIgt5bm h7XLvt5LkJKlsZKDgb0WDQ0DQa8Y9lVm8+NbliyGGpLZ5/1nxHQuv7ybUmzrIdLZj2xJ DMDQ==
X-Gm-Message-State: AOAM531la07a3ZszAcVXgyZzelNS0gy35+q1EqOGhXi5HpHSa514iML1 qV9Gm3mqOLCmy7Tzlp2KIp5egFBURmo=
X-Google-Smtp-Source: 
X-Received: by 2002:a19:be0b:: with SMTP id o11mr11232455lff.117.1600444598088; Fri, 18 Sep 2020 08:56:38 -0700 (PDT)
Received: from [10.119.102.190] ([188.64.170.46]) by smtp.gmail.com with ESMTPSA id c17sm663633lfs.62.2020.09.18.08.56.36 for <XXX> (version=TLS1_1 cipher=AES128-SHA bits=128/128); Fri, 18 Sep 2020 08:56:37 -0700 (PDT)
Date: Fri, 18 Sep 2020 18:56:27 +0300
From: elenafafa1986@gmail.com
Organization: elenafafa1986@gmail.com
X-Priority: 3 (Normal)
Message-ID: <139007744.20200918185627@gmail.com>
To: XXX
Subject: A=?= =?utf-8?B?0YHQtSwg0YfQtSDQstGB0LjRh9C60Lgg0YHRgtC1INC00L7QsdGA0LUu?=
MIME-Version: 1.0
Content-Type: multipart/mixed; boundary="----------0AB04A0AB0829A4F5"
« Zuletzt geändert: 23. September 2020 um 19:55 von Webmaster »  
Zum Seitenanfang
 
IP gespeichert
 
Miro
Themenstarter Themenstarter
Scam Warners
*****
Offline


I Love Anti-Scam

Beiträge: 124
Mitglied seit: 29. August 2020
Geschlecht: männlich
Re: Lena <elenafafa1986@gmail.com>
Antwort #9 - 18. September 2020 um 21:41
 
« Zuletzt geändert: 18. September 2020 um 21:47 von Miro »  
Zum Seitenanfang
 
IP gespeichert
 
Stiray
Forum Administrator
*****
Offline


Stillstand ist die Vorstufe
des Untergangs

Beiträge: 65591
Mitglied seit: 09. Juni 2011
Geschlecht: männlich
Re: Elena <elenafafa1986@gmail.com>
Antwort #10 - 19. September 2020 um 17:55
 
Miro schrieb on 18. September 2020 um 21:41:
Jetzt habe ich etwas gefunden.


Die Bilder wurden bei Pianistin Olga Barabasheva / Olga Barabaschewa / Ольга Барабашева aus Vladimir geklaut.

https://vk.com/o.barabasheva
https://vk.com/id18462162
https://www.instagram.com/olgabarabashevapianist/
https://www.youtube.com/channel/UCkVPADtSIG1m2vHQ3bmMeUA

Ich bin mir sicher wir haben schon Bilder von ihr, den Tab zum folgendem Link habe ich irgendwo noch offen.

https://vladimir.gorko.ru/%D0%BC%D1%83%D0%B7%D1%8B%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D1%82%D1%8B...
  
Zum Seitenanfang
 
IP gespeichert
 
Webmaster
Forum Administrator
*****
Offline


Abgeschlafft und ausgepufft!!

Beiträge: 23918
Standort: Йошкар-Ола
Mitglied seit: 06. Januar 2008
Geschlecht: männlich
Re: Elena <elenafafa1986@gmail.com>
Antwort #11 - 24. März 2021 um 17:38
 
Stiray schrieb on 19. September 2020 um 17:55:
Ich bin mir sicher wir haben schon Bilder von ihr, den Tab zum folgendem Link habe ich irgendwo noch offen.



Richtig:

Elena <elisionsilf888@gmail.com>
  
Zum Seitenanfang
IP gespeichert
 
Seitenindex umschalten Seiten: 1
Thema versenden
Link zu diesem Thema