Google

World Wide Web anti-scam


Seitenindex umschalten Seiten: 1 Thema versenden
Normales Thema <andhokking777@gmail.com> (Gelesen: 496 mal)
 
Cupidon
Themenstarter Themenstarter
Scam Warners
*****
Offline



Beiträge: 4
Mitglied seit: 25. März 2020
Geschlecht: männlich
<andhokking777@gmail.com>
29. März 2020 um 11:30
 
Woman 28 yo from Bucharest
ID: 34401 > Natychokalavoc
Last connected from Romania
I am a:    Woman   
I'm looking for:    Man   
Age:    28 
Location:    Bucharest, Bucharest, Romania 
      
Height:    1.68m   
Weight:    53 kg   
Eyes Color:    Brown Eyes   
Hair Color:    Black   
    
Marital status:    I am Single & I look for a relationship   
In my own words:    Sunt o fată foarte veselă, care caută o relație serioasă. Sunt foarte ușor să comunic și îmi place să vorbesc mult)) Îmi place, de asemenea, să petrec timp în aer liber și cu prietenii. De asemenea, îmi place să joc sport și să mențin o dietă sănătoasă!

Important - : Remarcați ceva suspect cu privire la acest profil ? Acest profil este fals, creat foarte probabil de un escroc sentimental din Asia sau Africa.

Mare atenție la modul de exprimare - Persoanele care se exprima greșit in limba română sunt in proporție de 80% profile false. In opinia noastră, acest profil este fals creat de o persoana din afara României, folosind un proxy server, cu adresa IP de România. Adresa de mail folosita la crearea profilului este: andhokking777@gmail.com Pentru acest motiv, profilul a fost blocat. Echipa Cupidon.ro care lupta zilnic împotriva profilelor false create de către escrocii sentimentali.
Smoking:     No smoking   
Have kids:    Without kids   
Want (more) kids:    Yes, I want kids   
Astrological sign:    Gemini   
A person:    ambitious, persevering, educated, respectful, optimistic, positive, romantic, tender   
Interests:    Dining, Gardening, Playing sports, Theater, opera, Television   
    Professional life 
Education:    College grad   
Occupation:    Administrative, Secretarial, Clerical   
Speak:    English, Romanian   
    
How your partener should be:    Sunt o fată foarte veselă, care caută o relație serioasă. Sunt foarte ușor să comunic și îmi place să vorbesc mult)) Îmi place, de asemenea, să petrec timp în aer liber și cu prietenii. De asemenea, îmi place să joc sport și să mențin o dietă sănătoasă!


  

zkqlc277snyuis9oo974_p.jpg ( 62 KB | Downloads )
zkqlc277snyuis9oo974_p.jpg
Zum Seitenanfang
IP gespeichert
 
Seitenindex umschalten Seiten: 1
Thema versenden
Link zu diesem Thema