Google

World Wide Web anti-scam


Seitenindex umschalten Seiten: 1 Thema versenden
Normales Thema Marina <marishekmyhome@gmail.com> (Gelesen: 2593 mal)
 
thoraX
Ex-Mitglied


Marina <marishekmyhome@gmail.com>
02. Juni 2014 um 11:29
 
Hallo Leute,

hab mal wieder 'ne neue Mail bekommen und bin gespannt, was ihr alles schönes über diese Person heraus findet. Smiley


hallo,
    Vielen Dank für Ihre Antwort. Mein Name ist Marina, ich bin 28 Jahre alt/ 24 Juli/ Löwen/ Gewicht 55/ Höhe 170 cm. Ich lebe und arbeite in der kleinen Stadt Saransk, ist Russland. Ich weiß, über die Website Quoka aus dem frauen-forum sprechen: "Bekanntschaft im Ausland". Wenn die Entfernung ein Problem für Sie, dann nicht auf meinen Brief reagiert. Ich verstehe alles.
    Ich bin für eine ernsthafte Beziehung. Ich arbeite in einer kleinen Firma, die Türen herstellt, Consultant-Manager.
     Ich liebe das lesen, reisen, schwimmen.
      Ich lebe allein... Ich habe keine Kinder, war nicht verheiratet.
           Warten auf Ihre Antwort und Foto.
                gruße Marina


Für mich absoluter SCAM, was sagt ihr?? Schon mal alleine, welche Bezeichnungen die Bilder haben. xD

Hallo X,
   Vielleicht brauchen Sie ein virtuelles Mädchen, und Sie können mit ihm über die Kamera kommunizieren. Ich brauche eine ernsthafte Beziehung, ich habe nicht Skype, Webcam, und der Wunsch, Küsse auf den Monitor zu senden. Kann ich meine Meinung ändern, aber jetzt ist es nicht für mich.
   wenn unsere Gefühle wachsen zusammen, warum dann nicht reden über das Treffen. Ich will nicht auf virtuelle Beziehungen, für mich besser zu wohnen, Vertrautheit in Wirklichkeit von Angesicht zu Angesicht. Ich glaube nicht, Abstand ist ein großes Problem, wenn Sie dringend etwas will, dann ist alles getan werden kann.
   Viele meiner Freunde haben ihre Familien gefunden, und glücklich. Jetzt bin ich allein, Sehnsucht und Traurigkeit. Häuser umgeben mich kalten Wänden. Ich gestehe, dass ich nicht alleine leben und das Gefühl, dass mein Leben mit einem guten Mann, zwei Hälften, glückliche Familie, schön, kluge Kinder, Ruhe gebracht werden. Spüren Sie das Gefühl, wenn Sie zu Hause warten. Alles, was es will, mein Herz, und so habe ich dieses Bild sehen, in meinem Kopf. Aber nicht alle Sitzungen wachsen in wahre Liebe.
   Ich bin mir sicher, dass die beiden Menschen, die Sympathie mit einander haben, ist nicht die Entfernung ein Problem. Gute Finale - ein Treffen.
   Schreiben Sie mir, Ihre Ziele und Werte im Leben? 
        Warten auf Ihre Antwort.
            Marina
        
     wann ist dein Geburtstag?

Spoiler:
Return-Path: <marishekmyhome@gmail.com>
X-Original-To: XXX@XXX.de
Received: from mail-in-15.arcor-online.net (mail-in-15.arcor-online.net [151.189.21.55])
        by mail-in-19-z2.arcor-online.net (Postfix) with ESMTP id BCF4C3F84BF
        for <XXX@XXX.de>; Sun, 1 Jun 2014 23:32:35 +0200 (CEST)
Received: from mail-lb0-f182.google.com (mail-lb0-f182.google.com [209.85.217.182])
        by mx.arcor.de (Postfix) with ESMTPS id 5175D1AB52F
        for <XXX@XXX.de>; Sun, 1 Jun 2014 23:32:35 +0200 (CEST)
Received: by mail-lb0-f182.google.com with SMTP id z11so2045084lbi.41
  for <XXX@XXX.de>; Sun, 01 Jun 2014 14:32:35 -0700 (PDT)
DKIM-Signature: v=1; a=rsa-sha256; c=relaxed/relaxed;
  d=gmail.com; s=20120113;
  h=date:from:message-id:to:subject:in-reply-to:references:mime-version
  :content-type;
  bh=IuwkWCt8bsysJj4EIfGnjOHPaMzJOnercAnc/ZEyRgY=;
  b=C5ttREH8IxcbvQNpnrV/uQ4djhrcl8KmLeVx0sMl4qNK1JKpDOoYTerwYPhshGLo5M
  V96mMxK994jvtGT5b67CTowjf5jXmS/SDyUMMHNWXDexYsQfwRnlrU0LgMSlYo+78AUz
  TZAesem3Eh5bd39KsiG9sDgfAkTXnbeW0gz+r6DTXoaq3rGzlvY3CaQUXnxTs42/EjZs
  Yi+H9kfOzA/q5Kx9zFNy4dV/ybjectbFuN0//7Jb6b4GB51ha20ZiSX2IINaKihxQWNg
  Nfyl4D9jDBQ2314NYvzZkRu2nQrelhkcSloP7Lsu5BFXKQ6Wy54zUF1N24Lt7tc7vyWU
  Zwdg==
X-Received: by 10.152.2.2 with SMTP id 2mr25460246laq.26.1401658354921;
  Sun, 01 Jun 2014 14:32:34 -0700 (PDT)
Received: from [10.62.51.158] ([217.118.93.103])
  by mx.google.com with ESMTPSA id bj7sm10846230lbc.22.2014.06.01.14.32.26
  for <XXX@XXX.de>
  (version=TLSv1 cipher=RC4-SHA bits=128/128);
  Sun, 01 Jun 2014 14:32:33 -0700 (PDT)
Date: Mon, 2 Jun 2014 01:35:03 +0300
From: Marina <marishekmyhome@gmail.com>
X-Priority: 3 (Normal)
Message-ID: <11610043390.20140602013503@gmail.com>
To: XXX@XXX.de
Subject: Re: Aw: hej
In-Reply-To: <204250940.65547.1401478232773.JavaMail.ngmail@webmail12.arcor-online.net>
References: <1827301914.20140530230144@gmail.com> <204250940.65547.1401478232773.JavaMail.ngmail@webmail12.arcor-online.net>
MIME-Version: 1.0
Content-Type: multipart/mixed;
boundary="----------7817D1901B61B"
X-Arcor-Antispam: SUSPICIOUS_DATE_FUTURE SPF_PASS IN_REPLY_TO
X-ArcorSpamBlocker: Spamcount: 0 Sensitivity: 16
« Zuletzt geändert: 02. Juni 2014 um 18:53 von zapparella »  

OPkgxuk02T8.jpg ( 206 KB | Downloads )
OPkgxuk02T8.jpg
5lcyyo1PnDE.jpg ( 54 KB | Downloads )
5lcyyo1PnDE.jpg
SDC12478.jpg ( 96 KB | Downloads )
SDC12478.jpg
Zum Seitenanfang
 
IP gespeichert
 
Indikation
x5dr
Forum Administrator
*****
Offline


Die spinnen, die Scammer!

Beiträge: 4944
Standort: Oberweis
Mitglied seit: 05. Februar 2012
Geschlecht: männlich
Re: Marina <marishekmyhome@gmail.com>
Antwort #1 - 02. Juni 2014 um 14:20
 
Mail mobil über Russland eingeliefert!

Code
Alles auswählen
IP:	217.118.93.103
Decimal:	3648413031
Hostname:	217.118.93.103
ISP:	VimpelCom
Organization:	VimpelCom
Services:	None detected
Type:	Wireless Broadband
Assignment:	Static IP
Country:	Russian Federation ru flag
State/Region:	Nizhegorod
City:	Nizhniy Novgorod 


Zitat:
Date: Mon, 2 Jun 2014 01:35:03 +0300
From: Marina <marishekmyhome@gmail.com>


@ thoraX

Bitte poste den Boardregeln entsprechend:

- 1 Mail pro Posting (dabei den Mailtext nicht als Zitat einfügen, sondern normal ins Textfeld kopieren)
- Quelltext (diesen mit dem "?" rechts außen über dem Textfeld)
- Fotos (das hast richtig gemacht)

Mails, die Du an die Dame geschrieben hast, brauchst Du nicht zu posten. Startbeitrag bereinigt - zapparella
« Zuletzt geändert: 02. Juni 2014 um 18:58 von zapparella »  
Zum Seitenanfang
 
IP gespeichert
 
Uli
General Counsel
***
Offline



Beiträge: 30520
Mitglied seit: 17. Januar 2008
Geschlecht: männlich
Re: Marina <marishekmyhome@gmail.com>
Antwort #2 - 04. Juni 2014 um 10:58
 
Zum Katzenfoto:
Zitat:
Kamera Hersteller = SAMSUNG
Kamera Model = SAMSUNG ES55 / VLUU ES55 / SAMSUNG SL102
Software/Firmware Version = Adobe Photoshop CS6 (Windows)
Letzte Änderung Datum/Uhrzeit = 2014:05:30 22:32:50
Original Datum/Zeit = 2009:09:09 17:04:31
Digitalisierung Datum/Zeit = 2009:09:09 17:04:31


Das Foto vom Bahnsteig hat lediglich das Bearbeitungsdatum und das Foto aus dem Kaufhaus GUM in Moskau hat keine Metadaten.
  
Zum Seitenanfang
 
IP gespeichert
 
Stiray
Forum Administrator
*****
Offline


Stillstand ist die Vorstufe
des Untergangs

Beiträge: 65910
Mitglied seit: 09. Juni 2011
Geschlecht: männlich
Re: Marina <marishekmyhome@gmail.com>
Antwort #3 - 06. September 2015 um 18:03
 
Sieht nach Kollegen aus. Ob es jetzt reicht weiß ich nicht. Cheffe kennt sich mit polnisch besser aus.

http://www.randkiprzezinternet.pl/index.php/portale-randkowe/93-finansowe-oszust...

Zitat:
2015-07-31 11:39
<marishekmyhome@gmail.com>

profil na sympatii: marinochke

Zitat:
Oto mój numer telefonu +79613769359, napisz do mnie sms.


wpisz sobie tam w okienko numer telefonu to Wyskoczy Ci miasto z jakiego " on " ona " pisze ..... oni wcześniej działali w Anglii , ta mafia jest tam bardzo znana , wcześniej wyłudzili dużo pieniędzy od zakochanych Anglików , a jak ktoś zdecyduje się tam jechać to niech spodziewa się nalotu na pokój w którym będzie stacjonował , oni przyjdą i będą żądali pieniędzy , każdy płaci i ucieka w popłochu

Witaj xxx,
Podczas naszej rozmowy, wiem, że wielu z Was, znaleźć wiele wspólnego, a zauważysz, że myślimy podobnie. To uczucie we mnie coraz bardziej interesuje Ciebie i Twojego życia. ale nasze myśli są różne w spotkaniu.
Przyznam się szczerze, że chciałem się spieszyć, aby spotkać się osobiście. Wspólnie spędzać czas podczas spotkania w celu wymiany pomysłów i rozmawiać o życiu, aby znaleźć wspólny cel może robić plany na najbliższą przyszłość. Potrzebuję pewności! nie zrozum mnie źle, nie jestem zadowolony z literami łatwo. Chcę poczuć prawdziwy dotyk, spojrzenie, przytulić i trzymać rękę na mojej dłoni. Wirtualny świat się zmienia zdanie, nie chcę ciągle patrzeć na ekran monitora i czekać na cud. Zasłużyliśmy na więcej! Jesteś daleko ode mnie, ale w duszy i umysłu, ty zawsze jesteś przy mnie. Nie chcesz przegapić okazję spotkać się osobiście, mój urlop się skończył, a następny urlop będzie jeden rok. I nie mówię tu o długotrwałym związku, bo uczucia mogą być testowane tylko w rzeczywistości.
Otworzyć drzwi do mojego serca. wszystko we mnie płonie i palenie ognia, ale nie mogę powiedzieć, co to jest. Dla mnie jest to pytanie bez odpowiedzi. Nie sądzę, że miłość może obudzić się w odległości pomiędzy nami, ale jestem pewna, że moje serce czuje szczególny impuls do ciebie, masz do mojego umysłu i myślałem dużo o tobie, o nas, o tym, co czeka nas w przód.
Mówiła ci, kiedy zaczynam moje wakacje. Kolejna szansa, że ​​nie może być. Chcę pewność i swoistość. to jest dla mnie ważne. lub spotykamy się lub Lepiej komunikację mety. Nie chcę relacji wirtualny.
Jutro pójdę do moich rodziców. Ojciec grill. Ja i moja mama do stołu w ogrodzie na świeżym powietrzu będzie rodzinny obiad. Jakie masz plany?
Czekam na Twoją odpowiedź. Dobranoc. Miłego weekendu.
pozdrawiam Marina


Zitat:
Information on phone number range +7 961376XXXX
     
Number billable as      mobile number
Country or destination      Russia
City or exchange location      Republic of Mari El
Original network provider      VimpelCom


übersetzt
Zitat:
alle kommen aus einem Ort-OLA JOSZKAR dieser Stadt, die ich 100 % geprüft. Es ist Oszustki.
« Zuletzt geändert: 06. September 2015 um 18:19 von Stiray »  
Zum Seitenanfang
 
IP gespeichert
 
Stiray
Forum Administrator
*****
Offline


Stillstand ist die Vorstufe
des Untergangs

Beiträge: 65910
Mitglied seit: 09. Juni 2011
Geschlecht: männlich
Re: Marina <marishekmyhome@gmail.com>
Antwort #4 - 06. September 2015 um 18:04
 
Zitat:
Witam xxx. Dziękuję za odpowiedź. w liście partii romansu, wiesz, jak piękna natury i docenić chwile życia.
Pogoda jest romantyczna, trochę chłodny, niewielki deszcz przeszedł i poczuł pierwsze oznaki końca lata. To smutne. zapach w powietrzu nostalgii. to świetny czas, to ma dużo tajemnic i jego dziwactwa. Chcę, żebyście widzieli go, czuł się ze mną. Mamy w przyszłości koniecznie będzie taki romantyczny spacer. Wierzę w nią i wyobrazić sobie, w jaki sposób czujemy przybycie każdego sezonu. mają one kilka niespodzianek. Lato - ruch, słońce, woda, plaża, urlop, wszystkie te synonimy przyjść do głowy. Jesień - to nostalgia, kolory żółty i czerwony, wilgoć, romans, miłość, samotność. Zima - to surowa natura, pustka, zimno, sanki, zjeżdżalnia. ) Wiosna - Okres coś zmienić w życiu, entuzjazm, nowych celów, uśmiechem, życia, zapach lata zbliża. ) Tak wiele różnych uczucia przychodzą do głowy!
Lubię swoją uwagę, a to jest dla mnie energii do życia. Po przeczytaniu listu, zacząła tęsknić jeszcze bardziej. Dla mnie, to pozostaje w tajemnicy, co to jest? Dlaczego chcę być blisko ciebie i uzyskać jak najwięcej twojej uwagi. Byłoby wspaniale, gdybyśmy żyli w tym samym mieście, i nic nie stoi na przeszkodzie, aby sprostać. Możemy objąć i znaleźć miejsce w sercu siebie.
Stałeś się najbliżej meczczyna do mojego serca, zawsze mnie wysłuchać i zrozumieć. Jest to dla mnie bardzo ważne! Nie mogę się doczekać, kiedy się poznaliśmy, i cieszyć komunikacji na żywo. Byłoby wspaniale, aby połączyć nasze wakacje i spędzić niezapomniany czas. Mój urlop zaczyna się w sierpniu, a my musimy się spieszyć, aby zakończyć spotkanie, masz lub nie... Jeśli te myśli są wzajemne, to trzeba działać. Jestem ciekaw, co możemy dostać.
Jak i gdzie można zobaczyć nasze spotkanie w Polsce lub Rosji? Dla mnie to nie ma znaczenia, gdzie to się stało, każdy spotkanie będzie dla mnie bardzo szczególny. Jestem trochę boi się lotu, i nie wiem, jak to działa, dokumenty, wizowe, koszty. I nigdy nie latała samolotem. Napisz swoje myśli. Czekam na Twoją odpowiedź.
Ciepłe uściski. pozdrawiam Marina
dobranoc
  
Zum Seitenanfang
 
IP gespeichert
 
Stiray
Forum Administrator
*****
Offline


Stillstand ist die Vorstufe
des Untergangs

Beiträge: 65910
Mitglied seit: 09. Juni 2011
Geschlecht: männlich
Re: Marina <marishekmyhome@gmail.com>
Antwort #5 - 06. September 2015 um 18:13
 
Zitat:
witaj drogi xxx,
Dziękuję za twoje listy i zdjęcia. Teraz nie mam zdjęcia, które prosiłeś. Jestem z ciebie dumny, straciłeś 20 kg, jest to wielki sukces.
Po godzinach pracy, ponownie udała się do biura podróży. Poinformowała nasz plan i kierownik w biurze podróży powiedziała, że będzie robić wszystko dla mnie. ale smutne jest to, że koszty są duże. Dowiedziała się, ile będzie kosztować podróż, i to zdenerwowana mnie. Griesgrämig Nie wiem, może się spotkać, czy nie.
Najpierw trzeba kupić bilety do Warszawy w dniu 7 sierpnia i ubiegać się o wizę Schengen. Powrót do domu 23 sierpnia.
Cały pakiet jest turystyczny - 380 euro. ale są dodatkowe koszty, teraz opiszę wszystko szczegółowo.
Razem: 650 euro, czyli o kosztach podróży, to wszystko możemy liczyć z kierownikiem - z mojego domu w Sarańsk do Warszawy. najmniejsze koszty, jedzenie, transport do Moskwy (bus), ubezpieczenie zdrowotne, opłaty wizowe, bilety lotnicze w obu kierunkach, usługi kurierskie, usługi biur podróży. Dodatkowe koszty w sposób, w Moskwie. Kiedy otrzymam wizę w Moskwie, będę musiał zatrzymać się w hotelu na jedną noc.
To wszystko wieści. Rozwiązanie dla nas, co mamy robić? Zbierz dokumenty, żebym nie jest trudne, ale koszt podróży przynosi ból, a ja nie mogę go zapłacić.
Poprosiła o pomoc przyjaciół, ale nikt nie może mi pomóc.
Jestem wkurzona. co robić? drogi, czekam na odpowiedź.
caluje, pozdrawiam Marina

lot LO678.
wyjazd. Moskwa (Szeremietiewo) . 7 sierpnia 20:30.
przyjazd. Warszawa (Warszawa Intl). 7 sierpnia 21:45.

powrót do domu.
LO8502 lotu.
wyjazd. Warszawa (Warszawa Intl). 23 sierpnia 07:20.


http://www.ihelpforum.com/threads/from-todays-spam-folder.48305/

Zitat:
Good morning ! telling somethimg I'd like to you кnow who I am to let you кnow who you are talкing to myself. My name is Annushka and I am come from Kazahctan. I would liкe to get acquaintance with you very much. With you acquaintance I would liкe to find serious relations in ours. My frend advised to me to get acquaintance through the web. I was locating at the internetcafe and suddenly I paged dating site, and I managed to send you an email with help of some virtuel softvare Because through the Internet she has found the love. If you have a intention to get date you can write mebacк. You can response tо me, if have interest. I will reply you obligatorily and I think that we will response each other. Good lucк Your new matey Anytka
« Zuletzt geändert: 27. Oktober 2015 um 23:47 von Stiray »  
Zum Seitenanfang
 
IP gespeichert
 
Webmaster
Forum Administrator
*****
Offline


Abgeschlafft und ausgepufft!!

Beiträge: 23870
Standort: Йошкар-Ола
Mitglied seit: 06. Januar 2008
Geschlecht: männlich
Re: Marina <marishekmyhome@gmail.com>
Antwort #6 - 29. November 2015 um 15:05
 
Na und ob. Polski zwar nicht so gut, aber Ceske.

Zitat:
Najpierw trzeba kupić bilety do Warszawy w dniu 7 sierpnia i ubiegać się o wizę Schengen. Powrót do domu 23 sierpnia.
Cały pakiet jest turystyczny - 380 euro. ale są dodatkowe koszty, teraz opiszę wszystko szczegółowo.
Razem: 650 euro, czyli o kosztach podróży, to wszystko możemy liczyć z kierownikiem - z mojego domu w Sarańsk do Warszawy. najmniejsze koszty, jedzenie, transport do Moskwy (bus), ubezpieczenie zdrowotne, opłaty wizowe, bilety lotnicze w obu kierunkach, usługi kurierskie, usługi biur podróży. Dodatkowe koszty w sposób, w Moskwie.
  
Zum Seitenanfang
IP gespeichert
 
Seitenindex umschalten Seiten: 1
Thema versenden
Link zu diesem Thema